Laten we samen lopen
NIEUW: Unieke combi paardencoaching en voetreflexologie voor elke leeftijd

Individuele begeleiding/coaching met paarden
Problemen die het dagelijks functioneren negatief beïnvloeden, zoals faalangst, autisme, ADHD, ADD, kunnen we via paarden coaching en individuele begeleiding aanpakken.
Wekelijks bieden wij aan:

Paardenverzorging en basis grondwerk. Van 8 tot 15 jaar.
- Al spelend en ontdekkend contact leggen met paarden en andere dieren.
- Paarden verzorgen en alles wat erbij komt kijken. Ook de basis van grondwerk en de correcte omgang met paarden wordt aangeleerd en geoefend.
- Al doende de wonderen van de natuur ontdekken en contact maken met jezelf.
Tijdens de schoolvakanties bieden wij aan:
Creatieve paardenateliers voor kinderen tussen 6 en 13 jaar.
Het paardenatelier is gegroeid vanuit onze ervaring in therapie en coachen van kinderen en jongeren.
We weten maar al te goed hoe positief kinderen het speels omgaan met paarden ervaren.
Zo besteden we tijdens de paardenateliers vooral veel aandacht aan de persoonlijke groei en ritme van elk kind. We werken altijd rond thema’s zoals sociale omgang, innerlijk leiderschap, verantwoordelijkheid en assertiviteit. Het omgaan met andere kinderen (en paarden) op een vriendelijke en respectvolle manier is steeds aanwezig.
De kinderen leren de paarden te verzorgen en oefenen in het leiden met en zonder touw. Dit doen de kinderen in hun zelf gebouwde parcours.
Het gaat hier dus niet om (leren) paardrijden maar wel om het omgaan met de paarden bij onder meer het uitvoeren van opdrachten vanaf de grond. Op deze manier is veel meer leiderschap, moed en verantwoordelijkheid nodig.
Tussendoor spelen we ook spelletjes, ravotten we in het bos en maken we elk een persoonlijk knutselwerk binnen het thema van het kamp.
Het is voor elk kind een onvergetelijke ervaring!
2-daagse voor jongeren
Op onze 2- daagse gaan we aan de slag met volgende onderwerpen:
- Vertrouwen in jezelf en anderen.
- Angsten herkennen en durven te benoemen.
- Leren tot rust komen en ontspannen.
- Wat is mijn ritme?
- Opzoek gaan naar je eigen kerntalenten.
- Communiceren in groep kan je leren.
Al deze activiteiten en doelen worden op een creatieve en in spelvorm aangeleerd aan de jongeren.
Verjaardagsfeestjes
Je kleine spruit is jarig!
Is je zoon / dochter gek van paarden dan is deze activiteit een leuk alternatief.
Tijdens een verjaardagsfeestje worden er niet alleen teamspelletjes gespeeld. De kinderen krijgen ook uitleg over de paarden en zullen ze eerst een grondige borstelbeurt geven.
Volgens het niveau van de groep zullen de jongeren moeten samenwerken en rekening houden met elkaar om opdrachten met de paarden tot een goed einde te brengen. Bij deze opdrachten wordt er niet zelfstandig met de paarden gereden.
Tijdens het feestje wordt er ook een knutselmoment ingelast. Zo heeft elk kind een leuk aandenken aan het feestje.